Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; extendable has a deprecated constructor in /DISK3/WWW/haris.cz/www/mods/extendable/extendable.php on line 7 Warning: include(mods/imageassign/imageassign.php): failed to open stream: No such file or directory in /DISK3/WWW/haris.cz/www/include.php on line 169 Warning: include(mods/imageassign/imageassign.php): failed to open stream: No such file or directory in /DISK3/WWW/haris.cz/www/include.php on line 169 Warning: include(): Failed opening 'mods/imageassign/imageassign.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php70/lib/php') in /DISK3/WWW/haris.cz/www/include.php on line 169 Historie společnosti Haris - HARIS

Historie společnosti Haris

Firma Haris byla založena v roce 1991 s výrobním zaměřením na kovový rukodělný nábytek, doplněný dřevočástmi, sklem a mosazí. V neposlední řadě je výroba orientována i na stavební prvky do oblasti uměleckého kovářství a uměleckých řemesel vůbec.

Na základě dlouholetých zkušeností si zakladatelé firmy od počátku jejízo haložení vychovávají řadu odborných pracovníků, kteří jsou zárukou vyokého řemeslného zpracování výrobků, což je hlavním přínosem pro zájem trhu.

Od samého začátku byl kladen i důraz na vybudování optimálního výrobního zázemí, což si vyžádalo značné investiční náklady. Filosofie takové umělecké výroby a získání trhu, vyžaduje však vysokou kvalitu řemesla a odpovídající výrobní prostředí a to se nám společným úsilím přece jen podařilo.

Dnes firma Haris má své nezastupitelné místo zejména na zahraničním trhu, kam je exportována převážně část naší výroby s možností výběru z více jak tisíce druhů stálých výrobků.

Za celé období existence, ale i do budoucnosti, se zaměřujeme na velkosériovou i malosériovou výrobu širokého sortimentu. Respektujeme individuální přání zákazníka v náročném vybavování jeho interiéru a exteriéru.

Nabízíme Vám pouze takové výrobky, které lahodí vkusu, splňují funkční potřeby a mají trvalou hodnotu.