Co dělat, když je muž tak trochu ignorant?

V romantických filmech můžeme zahlédnout neohrožené hrdiny, kteří by za ženu položili třeba i život, umí se poprat, ale zároveň pomáhají s každičkou maličkostí, nosí snídaně do postele, a každé narozeniny jsou plné romantických překvapení. V běžném životě to tak bohužel není, a mnoho žen se později setká s typem muže, který je zpočátku jako vystřižený z romantického filmu, ale později se z něj vyklube ignorant. A co teď?

boty a kravata

Vítejte v 21. století!

Doba kdy byly role rozděleny, už je dávno pryč. Nyní už to nefunguje tak, že zatímco muž vydělává, žena se stará o děti a domácnost. Tedy, alespoň ne úplně. Ženy si sice vydobyly stejná práva jako muži, avšak ne vždy to funguje v jejich prospěch. Skvělým obrázkem je pracující matka, která po návratu z práce uklízí, vaří, a dělá úkoly s dětmi, zatímco po boku má manžela, který samozřejmě také pracuje, ale po práci si potřebuje oddechnout, a tak očekává plný servis od své manželky. 

Muž, který vydělává víc

Měřítkem pro fakt, že žena by měla uklízet, vařit, a starat se o děti, je obvykle fakt, že muž vydělává víc, ačkoliv třeba pracují oba stejný počet hodin. Žena by si třeba také ráda sehnala lépe placenou práci, ale jelikož musí vozit a vyzvedávat děti ze školy, o prázdninách jim vymýšlet program, a zůstávat s nimi doma, když jsou nemocné, není to tak úplně možné.

muž a sklenice okurek

A co na to situaci ignorující muž?

V jeho očích to však funguje tak trošku jinak. On, který vydělává na živobytí rodiny, si přeci potřebuje po práci trošku odpočinout. Doma jej však čeká nepořádek, ukřičené děti, a věčně nespokojená manželka. Pro tento typ muže je totiž těžké pochopit, že žena opravdu pracuje více než on, a že starost o domácnost je vlastně také práce. Možná to občas vyzkouší, práci odflákne, a pak mu vše připadá jako brnkačka. 

Co s takovým mužem?

Těžko vyčítat ženě, že si právě takového muže našla. On totiž zpočátku mohl působit úplně jinak, a růžové brýle se sundávají jen velmi těžko. Není to tedy o tom, co dělat s mužem, ale co nedělat. Zkuste se zbavit pocitu provinilosti, když nějakou práci odfláknete, nebo když požádáte muže, aby vám taky trochu pomohl. Téměř žádné partnerství není rovnocenné, ale může se tomu alespoň přiblížit. Uvědomte si, že si také zasloužíte čas pro sebe. A pokud už nezvládáte řeči, kterými vás zahlcuje, zkrátka si zarezervujte víkendový pobyt, třeba i s kamarádkou, a nechte vše na muži. Ne snad, že by mu došlo, kolik práce doma máte, ale minimálně si zasloužíte trošku odpočinku.

Muži a jejich svět

Jak my ženy víme, tak s muži je to někdy opravdu hodně těžké. To si musíme nechat. Já sama jsme si řekla, že bych potřebovala na muže asi nějaký návod nebo něco podobného. Sama jsme si říkala, jaké by to asi bylo, kdybych byla na jeden den muž. Ani nevím, co bych hned dělala a jak bych se cítila. Jistě by to byl pro mě šok, což se dá pochopit. Nicméně bych ale vědět, jak se muži cítí, jaké to být v mužském těle. Co byste například dělali vy, kdybyste měli na den tělo muže? Ano, přiznám se, že bych asi ihned šla studovat své nové mužské přirození, a to by asi udělal každá žena, kdyby byla muž nebo ne? A potom, co bych všechno zjistila, tak bych šla asi do hospody. opravdu by mě totiž zajímalo, co je na té hospodě tak moc zajímavého. Co tam může být, že tam většina mužů tak rádo je a tráví skoro všechen volný čas.

Jsou muži páni tvorstva?

Taky nevím, jestli bych to tam ale nějak vydržela. Protože já odjakživa nemám hospody vůbec ráda. Vadí mi tam ta atmosféra a nelibí se mi tam. Ale mužům se tam líbí. Pamatuji si, jak jsem měla velký hlad. Byla jsem s kamarádkou po běhání a řekly jsme si, že si dáme nějaké lehké jídlo. A nejbližší jídlo bylo v hospodě. Opravdu jsme měly velký hlad, takže jsme tam zalezly.

Muži jsou složití.

A hospoda byla vážně plná mužů, že jsme se lekla. Co je to tak baví? Všichni měli piva a hlasitě se smály. A to nemluvím pachu kouře z cigaret, přitom se tam kouřit nesmí. No ale budiž. S kamarádkou jsme raději odešly a dali jsem si turecký kebab. To nám fakt bodlo. Pak jsem se ale ještě dlouho bavily o mužích a řekly jsme si, že bychom tedy nechtěly být muži ani na jeden den. Nás by to jistě nudilo a být ženou je podle mě perfektní a neměnila bych. Ale je mi jasné, že by se našlo asi mnoho žen, co se mnou nesouhlasí a já to nikomu za zlé nemám, protože na to nemám ani nárok. Já jsem totiž chápavá a nikomu názory nevyvracím. 

Muži, sex a láska

Jsou muži, co milují sex se svoji partnerkou, ke které chovají city. Jedinci, co počítají zářezy, kolik dostali žen. Jiní, co vnímají sex jako potřebu, kterou vykonají, a jdou dál. Po samotném aktu často cítí úlevu po psychické stránce. Pocit blaženosti, že zdárně docválal do cíle bez úhony a poctivě uspokojil svůj protějšek. Nejspíš asi na mužích poznáte, že prožil sex. Většina z nich působí spokojeně, klidně, vyrovnaně a značně unaveně. Ale podstatné je, že vypustili ven démona, který je vnitřně dusil. Jedno ale mají společné, milují sex, bez kterého to prostě nejde. Ale pozor! Muži mají také city, které ne vždy dávají viditelně najevo. Umí i milovat.

light-2876128_960_720

Skryté touhy

Každý muž má v sobě touhy. Je ale těžké se o ně podělit, natož si o ně říct. Možná proto, protože by je partnerka odmítla či odsoudila, že nejsou normální. Nemají to jednoduché že? Přitom by stačilo, kdyby dvojice byla v této věci k sobě otevřená. Pokud jde o pohlavní styk, právě otevřenost je pro obě strany ta nejlepší možnost. Jak můžete vědět, co se komu líbí, když spousta lidí o tomto tématu nemluví, protože se stydí. Nebo jim přijde hloupé rozebírat, jakou polohu mají nejraději. Co by chtěli? Jak by to chtěli? Co se jim nelibí? Pokud budete mlčet, oba dva budete nespokojeni.

Proč většina mužů vyhledává sex, mimo domov?

Jeden z nejčastějších důvodů je, že žena nejeví zájem. Buď se ji nechce, bolí ji hlava, je unavená nebo ho prostě nechce. Jeden z dalších podnětů je zřejmý, nemají chuť s partnerem zkoušet nové věci. Naopak tohle muži milují, když je jejich princezna kreativní a otevřená možnostem, proniknout do neznámé krajiny vášně. Bezhlavě se oddat tomu, co by mohli zažít nového bez strachu a ostychů. Pokud muž nedostane co potřebuje nebo chce, jde o dům dál. Proč by se prosil?!

Po čem muži touží?

Muži hlavně touží po pozornosti. Nepotřebuje mít u sebe ženu, která je jenom okrasou nebo inventářem. Jako každý jiný, musí pociťovat, že je chtěný, žádaný a potřebný. Být hýčkaný, rozmazlovaný. Nechtějí mít v posteli jen svoji přítelkyni nebo manželku, ona musí být i milenkou, pak můžou mít sex takový, který můžeme označit za dokonalý. Touží po vášni bez hranic, do určité míry. Zbožňují, když je jejich partnerka aktivní v posteli. Komu by se také líbila, leklá ryba, bez jediného pohybu?!

Co má muži rádi?

Když jim žena patří, a nemusí se o ně dělit. Pochopení ze strany ženy. Zbožňují, když se žena o sebe stará, je sexy, usměvavá, energická, má smysl pro humor a je jim vždy k dispozici. Chtějí být také milováni.

people-2589818_960_720

Hravě a zdravě

Co takhle chlapáky pořádně rozpálit, a ukázat jim nekonečné možnosti, jak objevit něco, co neznají? Takové krajkové prádélko není na škodu. K tomu pár erotických pomůcek pro zpestření. Zavázat jim oči, připoutat je, aby se nemohli dotýkat. Rozmazlovat je něžnými doteky s trochou oleje, aby nebylo sucho a pěkně to klouzalo. Takové punčochy a podpatky také neuškodí. Hlavně je pořádně rozžhavit, aby to stálo za to, a on Vás prosil. aby jste ho nechala nebo to dotáhla okamžitě do konce.

Jak na ně?

No pokud si chcete ochočit svého hřebce, musíte ho řádně osedlat. Tím je řečeno, že pokud ho budete odbývat, není zaručeno, že neuteče za jinou kobylkou. Takže priorita je, zaměřit se na to, co má rád. Od pozornosti, přes masáže, po vášnivé hrátky, končící bouřlivým sexem. Pokud nasadíte vysokou laťku, žádná jiná nemá šanci.

 

Hlavně neusnou na vavřínech

Pokud muž je spokojený, pak je to jenom dobře. Ale neznamená, že budeme dávat pozornost muži nějaký ten měsíc, a pak na to začneme kašlat. Pokud si ho chceme udržet, neměli bychom dát prostor ani šanci jiné. Takže se ženy snažte, jinak Vám ten mužíček brzy zabrousí jinam. A těžko ho získáte zpět.

Sex má být krásnou a jedinečnou aktivitou páru, ne povinností. Pokud Vám přijde sex ohraný a nudný, zapracujte na něm a pak už Vás nikdy nepřestane bavit. A neznamená, že pokud muž miluje sex, že nedokáže milovat ženu. Dokáže obojí současně.