Muži

Muži a jejich svět

Jak my ženy víme, tak s muži je to někdy opravdu hodně těžké. To si musíme nechat. Já sama jsme si řekla, že bych potřebovala na muže asi nějaký návod nebo něco podobného. Sama jsme si říkala, jaké by to asi bylo, kdybych byla na jeden den muž. Ani nevím, co bych hned dělala a jak bych se cítila. Jistě by to byl pro mě šok, což se dá pochopit. Nicméně bych ale vědět, jak se muži cítí, jaké to být v mužském těle. Co byste například dělali vy, kdybyste měli na den tělo muže? Ano, přiznám se, že bych asi ihned šla studovat své nové mužské přirození, a to by asi udělal každá žena, kdyby byla muž nebo ne? A potom, co bych všechno zjistila, tak bych šla asi do hospody. opravdu by mě totiž zajímalo, co je na té hospodě tak moc zajímavého. Co tam může být, že tam většina mužů tak rádo je a tráví skoro všechen volný čas.

Jsou muži páni tvorstva?

Taky nevím, jestli bych to tam ale nějak vydržela. Protože já odjakživa nemám hospody vůbec ráda. Vadí mi tam ta atmosféra a nelibí se mi tam. Ale mužům se tam líbí. Pamatuji si, jak jsem měla velký hlad. Byla jsem s kamarádkou po běhání a řekly jsme si, že si dáme nějaké lehké jídlo. A nejbližší jídlo bylo v hospodě. Opravdu jsme měly velký hlad, takže jsme tam zalezly.

Muži jsou složití.

A hospoda byla vážně plná mužů, že jsme se lekla. Co je to tak baví? Všichni měli piva a hlasitě se smály. A to nemluvím pachu kouře z cigaret, přitom se tam kouřit nesmí. No ale budiž. S kamarádkou jsme raději odešly a dali jsem si turecký kebab. To nám fakt bodlo. Pak jsem se ale ještě dlouho bavily o mužích a řekly jsme si, že bychom tedy nechtěly být muži ani na jeden den. Nás by to jistě nudilo a být ženou je podle mě perfektní a neměnila bych. Ale je mi jasné, že by se našlo asi mnoho žen, co se mnou nesouhlasí a já to nikomu za zlé nemám, protože na to nemám ani nárok. Já jsem totiž chápavá a nikomu názory nevyvracím.