Společnosti

Jak si usnadnit život s plastovými přepravkami s víkem od Schoeller Allibert


Pokud hledáte spolehlivý způsob, jak skladovat nebo přepravovat své zboží, potraviny, dokumenty nebo osobní věci, pak byste měli zvážit použití plastových přepravek s víkem. Tyto přepravky jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu, který je navíc recyklovatelný a šetrný k životnímu prostředí. Plastové přepravky s víkem od společnosti Schoeller Allibert nabízejí mnoho výhod oproti jiným typům obalů, jako jsou kartonové krabice, dřevěné bedny nebo textilní tašky. Podívejme se na některé z nich:

plastová přepravka s lahvemi

Plastové přepravky s víkem jsou lehké a snadno se manipulují. Mají pohodlná madla nebo úchyty, které usnadňují jejich nošení nebo zvedání. Některé modely mají dokonce kolečka nebo držadla pro snadný transport na vozíku. Plastové přepravky s víkem jsou pevné a odolné. Vydrží nárazy, pády, tlak nebo teplotní výkyvy. Chrání svůj obsah proti poškození, prachu, vlhkosti nebo škůdcům. Některé modely mají dokonce hermeticky uzavíratelné víko, které zajišťuje vodotěsnost a izolaci.

Plastové přepravky s víkem jsou prostorné a variabilní. Mají rovné stěny a modulární rozměry, které umožňují jejich optimální využití prostoru. Lze je snadno stohovat na sebe nebo do sebe při prázdném stavu. Některé modely jsou dokonce skládací nebo rozkládací, což umožňuje jejich snadné skladování nebo rozšíření kapacity.

plastová přepravka s česnekem

Plastové přepravky s víkem jsou hygienické a bezpečné. Jsou vyrobeny z materiálů, které splňují potravinářské normy a atesty. Lze je snadno čistit a dezinfikovat. Některé modely mají dokonce antibakteriální úpravu nebo otvory pro odvod vzduchu. Plastové přepravky s víkem jsou estetické a funkční. Jsou k dispozici v různých barvách, tvarech a velikostech, které lze přizpůsobit vašim preferencím nebo potřebám. Lze je označit štítky, etiketami nebo logy pro snadnou identifikaci nebo reklamu.