Produkty

Ruční bazénový vysavač není nic podřadného

Domníváte se, že ruční bazénový vysavač je cosi podřadného, co se nevyrovná strojům, a že jsou to jen vyhozené peníze? Tak to jste na omylu. Jste-li dostatečně šikovní, zruční a zdatní, máte v ruce perfektní pomůcku za pár desítek korun k důkladnému vyčištění bazénového dna. A k tomu navíc ještě jeden bonus. Jaký bonus to máme na mysli?

vnitřek bazénu

Velmi zdravý druh pohybu

Všude možně se propaguje, jak bychom se měli hýbat, cvičit a fyzicky se namáhat, abychom udrželi dobrou fyzickou kondici, ideální váhu a podpořili imunitní systém, jenže jaké sporty si zvolit, aby byly pro nás vhodné?

voda v bazénu

Práce s ručními nástavci – začněme trochu zeširoka, lidé, kteří před staletími pracovali s ručním nářadím venku např. na poli, byli v perfektní kondici, netrpěli civilizačními chorobami, a spolu se zdravější stravou, byla také kvalita jejich života na vyšší úrovni, než je dnes u některých lidí ve městech. Nejefektivnější ruční nářadí pro posílení většiny svalstva v těle, pro zlepšení nálady a uvolnění endorfinů a pro bezproblémové fungování lymfatického a imunitního systému je to, co byste možná ani neočekávali – docela obyčejné hrábě, koště, smeták, lopata, motyka, rýč a mimo jiné také klasický sáčkový vysavač na koberce a ruční bazénový vysavač.

Chcete-li doopravdy prospět svému tělu a cítit se lépe, než dosud, choďte více pěšky, zametejte častěji chodník, shrabujte trávu či listí, obdělávejte záhon rýčem a motyčkou, shýbejte se a překlánějte, narovnávejte se a uvádějte do činnosti vaše břišní a zádové svaly.

A vrátíme-li se k tématu vysávání dna bazénu, ruční vysavač vám zlepší kondici a zvládne odsát skutečně vše, co na dně leží. Nástavec se připojuje ke stávajícímu filtračnímu okruhu a vaším úkolem je pouze dbát o to, abyste svou práci neodbývali a pohyb vysavače po dně byl systematický a důkladný.