Nezařazené

Zabraňte účinně chaosu

Pravděpodobně to znáte také – udržet pořádek ať už v kanceláři či doma může být velmi náročné. Neuspořádané materiály se kupí na stole, zásuvky přetékají zapomenutými smlouvami a dokumenty. Najít to, co je potřebné, je v daný okamžik prakticky nemožné a vy tak ztrácíte drahocenný čas marným pátráním.
plán architekta.jpg

Ať se člověk snaží sebevíc, veškerá snaha o udržování pracovního pořádku končí obvykle neúspěchem. Stačí jeden či více hektických dnů a přehledné uspořádání veškerých materiálů je nenávratně ztraceno. Opět panuje všudypřítomný chaos a frustrace.

Jistě jste se pokoušeli ukládat vše potřebné do vyrovnaných komínků. Musí vám být tedy jasné, jak neefektivní je takovéto skladování. Jednak je obtížné cokoliv najít, navíc při samotném pátrání obvykle vše zpřeházíte. Obdobně tomu je při pečlivém ukládání pracovních materiálů do zásuvek stolu. Stačí jediný lehčí náraz do stolu, či nejemné dovření zásuvky a vaše úsilí přijde vniveč.
kancelářský nábytek.png
Účinné řešení je přitom na dosaha oceníte jej nejen v práci, ale i ve vaší domácí pracovně. Představujeme vám efektivní způsob ukládání, a to v podobě kovových kartoték, které budou splňovat veškeré vaše požadavky. Jde o snadné řešení, jak zachovat přehlednost a pořádek.

K dispozici budete mít hned několik výhod:

· kartotéky jsou zhotoveny z odolného materiálu – kovu – o jejich životnost se tak rozhodně obávat nemusíte
· k dispozici budete mít dostatečné množství zásuvek s nemalou nosností, do nichž díky přihrádkám efektivně uložíte vaše dokumenty
· zásuvky mají plynulý pojezd, manipulace s nimi tak náročná nebude
· kartotéky zároveň nabízí možnost uzamčení, nemusíte tak mít strach o bezpečnost skladovaných materiálů
· každá kartotéka je vybavena teleskopickými kuličkovými pojezdy, což svědčí o 100% mobilitě konstrukcí
· každou ze zásuvek lze označit štítkem v jejím čele, o maximální přehlednost je tak dokonale postaráno

Neváhejte nad koupí kovových kartoték a zorganizujte si svůj život!