Produkty

Do dětského pokoje to nejlepší

Chtěli byste svým ratolestem pořídit do jejich pokojíčku nějaké křeslo, pohovku nebo snad sedací vak, abyste jim vytvořili místo, kde budou moci odpočívat? Myslete na to, že to jsou děti, které jsou hravé a věčně veselé. Zapomeňte tedy na nudná křesla nebo příliš velké pohovky a zvolte právě sedací vak, který představuje tu nejzábavnější a nejpraktičtější variantu zároveň. Jedná se o velmi praktickou záležitost, kterou si vaše ratolesti prakticky okamžitě zamilují. Budou zde trávit hromadu času, protože je to hravé a zároveň velice pohodlné.
váza v koutě.jpg

Nejenom do dětských pokojů

Nejčastěji se s těmito pohodlnými pytli můžeme setkat v dětských pokojíčcích, avšak není to žádné pravidlo. Zcela výborné vám poslouží například i v ložnici nebo v obývacím pokoji, kde dokáže nahradit klasické křeslo. Jak již bylo zmíněno, je to velmi pohodlné, a kromě toho i stylové a designové. Ozvláštněte tedy svůj interiér a doplňte ho touto moderní novinkou, která vás mile překvapí. Nezapomeňte však volit vhodné barevné kombinace, je jasné, že zatímco pro své ratolesti budete vybírat co nejbarevnější variantu, tak do obýváku se hodí výhradně jednobarevné kousky, které budou navíc skvěle ladit s ostatním nábytkem.
slon v křesle.jpg

Jednoduchá údržba je výhodou

Vás, jakožto rodiče, určitě potěší to, že údržba je velmi snadná a časově nenáročná. Stačí, když jednou za čas přetřete pytel mokrým hadříkem a zbavíte jej tak nečistot, případně prachu. Nic víc však není očekáváno, i tak vám sedací vaky vydrží jako nové spousty let. Právě i to je důvod, proč se s těmito pytli můžeme setkávat dětských pokojíčcích stále častěji.

Moderní doplněk do každého interiéru
– Extrémně pohodlné posezení, které si zamilujete už po prvním vyzkoušení
– Snadná a nenáročná údržba, která vám nezabere víc než pár sekund týdně
– Stylové provedení, které ozvláštní každý prostor