Produkty

Schodiště je základem patrových budov

Schody a schodiště jsou obecně spjaté také se zábradlím, které nesmí u žádného schodiště chybět. Slouží k přidržování při chůzi nahoru a dolů a zabraňuje proti pádu ze schodů. Díky zábradlí také kompletní budovu zkolaudujete a nebudete mít žádné problémy. Navíc zábradlí kompletně schodiště dotváří a dohromady tvoří kompletní celek. Pokud plánujete schodiště a ještě nevíte, pro jakou firmu se rozhodnout, tak se obraťte na kmkdesign.

Schodiště (6)

Firma kmkdesign, je osvědčená společnost, která se výrobou instalací schodišť zabývá mnoho let. Díky mnoha letům zkušeností je jejich práce nejen rychlá ale také velice kvalitní. Díky profesionálním zaměstnancům, jsou všechny práce dodělány do posledního detailu a to bez zbytečného protahování. Na trhu už působí od roku 2001 a za ty roky už vytvořili a nainstalovali stovky schodišť.

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na všechny možné schodiště, které vyrábějí a udělat si sami obrázek. Mezi jejich sortiment patří schodiště točitá, skleněná, nebo venkovní, či nerezová. Veškerá schodiště mají, podrobný popis a můžete se podívat, z jakého materiálu se vyrábějí a kam jsou vhodné. Ke každému schodišti najdete i obrázky již instalovaných schodišť a můžete si udělat nezávaznou poptávku. Samozřejmostí je také orientační ceník, který je rozepsaný u každého schodiště zvlášť.

Schodiště (5)

Pokud už budete na webových stránkách, tak se podívejte i na ostatní výrobky, které firma vyrábí. Mezi jejich další výrobu patří kompletní zámečnická výroba, zábradlí, dveře a zástěny a také střížky. Ty jsou ideální volbou před vchodové dřevě, nebo na balkón, který máte v nejvyšším patře paneláku. V každé záložce najdete mnoho fotografií z již instalovaných výrobků a můžete si tak udělat obrázek o tom, jak by seděl daný výrobek u Vás.

Pokud tedy přemýšlíte o realizaci schodiště, nebo jiné věci ze zámečnického hlediska, tak se obraťte na tuto firmu. Zaručeně budete spokojeni a také si můžete nechat udělat nezávaznou poptávku.