Společnosti

Relaxační i erotické masáže – Kterým dáte přednost vy? Nechte se hýčkat a uzdravte se!

Historie masáží je poměrně dlouhá a masáže vznikly, jak jinak, než díky tomu, že lidi trápil nedobrý zdravotní stav. Masáže mají skutečně výborné účinky.

Relaxační i erotické masáže – Kterým dáte přednost vy? Nechte se hýčkat a uzdravte se!

Bolí vás často hlava, jste unavení, bez energie a chuti do života, sužují vás bolesti zad a máte ztuhlé svaly? Zdravotní obtíže potrápí občas úplně každého a nezáleží na věku, hodně totiž pracujeme a obvykle neumíme dostatečně odpočívat nebo nežijeme aktivním životem. Co nás ale rozhodně může zase postavit na nohy je dobrá masáž. Již dříve to lidé věděli, a také proto masáže vznikly, díky tomu, že se lidé necítili dobře. Po masáži se ale každý cítí zase jako znovuzrozený a plný energie. Kromě klasických relaxačních masáží vás ale může vzpružit i některý z druhů erotických masáží. Tak kterým dáte přednost?

pexels-photo-9154453

Rozdíly mezi masážemi

Relaxační masáž, která může být různě cílena, asi zná úplně každý. U klasických masáží se obvykle masér soustředí na konkrétní část těla, se kterou má jeho klient potíže, masáže zad jsou nejběžnější, ale oblíbené jsou i masáže hlavy, rukou nebo chodidel. K masážím patří i příjemné prostředí, svíčky, vonné masážní oleje a příjemná uvolňující atmosféra. Cílem masáže není vždy jen ulevit od bolesti, jde také o to, aby si klient na masáži odpočinul a zrelaxoval se. Tělo se musí uvolnit, díky masážím se navíc rozproudí krevní oběh a celkově se zlepšuje fyzický a psychický stav, pokud se dochází pravidelně. Chcete si dopřát masáž? Na výběr nemáte jen mezi těmi relaxačními.

Poměrně oblíbené jsou i erotické masáže, i když asi nejsou úplně pro každého. Erotická masáž je úplně jiná, ale v podstatě má stejný cíl. Tím je uvolnit klienta a dopřát mu úžasný a relaxační zážitek, který jej dobije energií. I erotické masáže mají navíc velmi mnoho zdravotních benefitů. I mezi erotickými masážemi si lze vybírat, masáž může být také cílena různě, vždy jde ale o to dosáhnout hodně intimní atmosféry a pokud možno také dosáhnout přirozeného intimního vyvrcholení, ke kterému přivede klienta masérka či masér. Erotické masáže jsou určeny pro páry i jednotlivce, pro muže i ženy.

pexels-photo-9146381

Jak to bude probíhat?

Zaujalo vás to? Erotické masáže mají také hodně dlouhou historii, ona erotika totiž lidi přitahovala od počátku věků. Určitě se připravte na to, že zažijete zcela něco jiného, než při běžné masáži. Jinak bude úplně všechno, začíná se totiž koupelí s masérem či masérkou, připravte se na nahotu a spoře oděnou masérku, může být ale i zcela nahá, opět to záleží na tom, co si budete přát. Mezi nejvyhledávanější pak patří masáže penisu, masáže prostaty nebo masáže tělo na tělo.

Každý typ masáže má pro tělo blahodárné účinky, při výběru se řiďte tím, co je pro vás nejpříjemnější.