Produkty

Razítek není nikdy dost

Razítka patří a vždycky patřila do kanceláří a na vrátnice. Jsou nedílnou součásti každé kanceláře jen těžko, byste se bez nich obešli. Díky nim si mnoho lidí usnadňuje práci a také čas. Slouží k osvědčení pravosti dokumentu a také se s nimi potvrzuje všechno podstatné ve firmě. Pokud však máte v práci kolegy, kteří jsou bordeláři a nevrací Vám Vaše razítko zpět na místo, tak je čas přikoupit razítka do zásoby.

Razítka (3)

Razítka na počkání Praha 4 Razitka, je firma, která Vám nabídne hned několik druhů razítek a to i takové, které jen tak někde neseženete. Mezi jejich razítka patří razítka školní, dřevěná, kancelářské razítka Colop a Trodat, ale také vícebarevná razítka, či razítka kapesní. Díky dlouholeté tradici firma ví, jak razítka vyrábět ve vysoké kvalitě a to jak razítka, tak otisk. Na trhu už působí od roku 1992 a díky tomu má mnoho zkušeností. Původně však začala firma vyrábět vizitky, které si však můžete zakoupit také.

Razítka (2)

Mezi jejich velice oblíbené služby patří takzvané razítka na počkání. Jde o ideální formu toho, že pokud razítko zapomenete, tak tady Vám ho během pár minut vyrobí. Samozřejmostí je volba textu a také řádků. Tudíž si můžete určit, zda chcete mít řádky dva, nebo třeba tři. Razítka mají navíc dostatek razítkové barvy, takže nemusíte sebou nosit inkoust, nebo si ho dokupovat na místě. Jsou vhodné do menších prostoru a v pohodě se vlezou i do kapsy. Další z mnoha výborných razítek jsou nyní razítka antibakteriální. TY jsou speciálně vyrobeny a nepřenáší žádné viry, či bakterie na druhou osobu. Jsou nyní nejvhodnější a nejkupovanější variantou razítek. Dokonale se hodí do kanceláře, kde razítko používá více lidí za den.

Pokud tedy ve Vaší kanceláři máte nezodpovědné kolegy, kteří Vám neustále berou razítka, tak si objednejte svoje vlastní. Nejen, že tím předejdete hádce, ale konečně budete mít razítko, které si poznáte a nikdo Vám ho nevezme.