Produkty

Osm bodů k vestavěným skříním

Využitý prostor – S vestavbami se většinou počítá, že prostor, který zaujmou, bude využitý do svého maxima, tedy počínaje fochy u podlahy a konče těmi stropními. Budete si sice muset brát k těm horním malé štafle či židli, ale efektivitu tohoto řešení nemůžete popřít.

Libovolné rozměry – když se zadíváte na nabídku nábytku v obchodních domech, bude to zpravidla kompromis, kdy musíte z některých svých požadavků ustoupit. Musíte se přizpůsobit rozměrům nabízených skříní, zatímco u těch vestavěných je to přesně naopak. A to včetně hloubky skříní!

Posuvné dveře – kdo dá přednost dveřím posuvným, namísto těch křídlových, brzy zjistí, jaké výhody s nimi získal. Více prostoru v místnosti, lepší orientaci a méně nároků na údržbu.

vestavěné skříně

Zrcadla – ta opticky zvětšují prostor a s nimi tu můžete doslova kouzlit. Můžete jimi vyzdobit třeba polovinu celé stěny, nebo je na posuvné dveře umístit třeba v kruhovém či eliptickém tvaru.

interiér místnosti

Na míru je i barevné řešení – s výrobcem vestavěných skříní se snadno domluvíte na designu, který vám vyhovuje. Pamatujte jen na to, že světlé barvy místnost opticky zvětší a tak pečlivě vybírejte vzhled dveří, abyste se necítili v bytě stísněně.

Uvolněte si ložnici a obývák – osmdesátá léta se v Československu vyznačovala trendem sektorového nábytku obývacích stěn, jejichž součástí byl i objemný televizor, konferenční stolek, sedací souprava a dvě křesla. V tomto modelu žila většina rodin. Obývací pokoj se pomalu měnil na skladiště věcí. Co takhle dát vestavbu do předsíně, kudy jen procházíte? Obývák (nebo ložnice) bude vzdušnější a prostornější.

Vestavba i pro děti – takto můžete koncipovat i dětský pokoj, pokud jej tím moc nezmenšíte. Děti budou mít vše na jednom místě – hračky, oblečení i školní učebnice. A vsaďte na pastelové barvy posuvných dveří.

Nenápadné řešení s květinovými dekoracemi – vestavěná skříň v Praze https://www.sten-skrine.cz/ v bílé barvě a se zrcadly může být ideálním pozadím pro vzrostlé pokojové rostliny, např. palmy, fíkusy, dracény, monsteru, filodendron, zamioculcas, aglaonemu atp.