Společnosti

Aby se dopravcům ulevilo


Majitelé a řídící pracovníci podniků, které jsou při práci nějakým způsobem odkázány na využívání motorových vozidel, lhostejno zda osobních či nákladních automobilů, stavebních nebo zemědělských strojů, komunální techniky či lokomotiv, to mívají často těžké. A čím je taková firma větší, tím to mají těžší. Jistě, na jednu stranu jim jejich podnik vydělává a oni si tak mohou nejednou i víc než slušně žít, ovšem na druhou stranu by stačilo klidně i jenom málo a přijdou na buben. Protože se krade všude, kde to jenom jde, a existuje i celá řada dalších způsobů, jak si můžou zaměstnanci právě podobných firem lehce přilepšit na zaměstnavatelův úkor.
auta za tmy

Tady s tím mohou být obrovské problémy. A to proto, že jsou všechna ta vozidla, která jsou zde používána, stejně jako všechny zde užívané stroje, určené k tomu, aby se přemísťovaly z místa na místo. Musí v jednom kuse něco někam odvážet a přivážet, tu jsou zapotřebí tady a tu jinde, každou chvíli se nacházejí někde jinde. A není možné svézt to všechno někam do skladu a zamknout to na deset západů, aby to bylo v bezpečí, aby to neohrožoval žádný nekalý živel, ať už z řad vlastních zaměstnanců nebo i docela cizích lidí. Protože pak by to sice majitel nejspíše uhlídal, ale stojící technika by nevydělávala a podnik by šel ke dnu.
A tak je vlastně více než dobře, že existuje satelitní sledování, umožňující právě majitelům a řídícím pracovníkům podobných firem či jimi pověřeným osobám sledování mnohého z toho, co se s podnikovými vozidly kdy a kde děje.
dopravní chaos

RMC SYSTÉM umožňuje online monitoring strojů a vozidel té které firmy. Tomu, kdo je oprávněn ho používat, tak stačí jednoduše kdekoliv usednout k počítači, zadat přihlašovací údaje a hned vidí i to, co nemůže vidět osobně, jsa od své techniky nejednou i na hony vzdálen. Může v přímém přenosu sledovat nebo se i až dodatečně z uložených dat dozvědět vše, co ho zajímá.
Kde mu někdo rozkrádal pohonné hmoty a kde mu čmajznuli součástky nebo rovnou celý stroj, jde se pracovalo a kde lenošilo, kdo se nedovoleně odchýlil od trasy cesty, kdo, jak se říká, řídí jako prase,…
Všechno se šéf dozví, a to klidně hned ve chvíli, kdy se to stane, i kdyby byl na druhém konci světa. A pak je věru nesnadné ho okrádat.