Láska

Zamilovaní jsou nejšťastnější

Co je to láska? Každého z nás rozhodně napadne jiná definice. Pro většinu je láska něco krásného, co nám dopřává pocit radosti, motivace, bezpečí a uklidnění. Někteří jsme si zažili naše dětské lásky, které spočívaly v tom, že jsme si hráli jen spolu a ve dvojicích nikdy nešli s nikým jiným, seděli jsme vedle sebe a možná se párkrát objali. To byla taková bezstarostná láska, kdy jsme nemuseli řešit nic jiného. Ovšem čím jsme starší, tím je to složitější. Chceme najít někoho, s kým si budeme rozumět, bude s námi sdílet své názory a především s námi bude chtít trávit svůj volný čas.

láska

Je krásné si do budoucna najít svoji druhou polovičku, se kterou si budete rozumět, která vám vždy vykouzlí úsměv na tváři, obejme vás v těžkých chvílích a bude tu vždy jen pro vás. Určitě ano. Ale sami určitě víte, že ne všechny vztahy hned vydrží. Občas nastane situace, kdy si v páru přestanete rozumět, začnete na sobě navzájem hledat více a více chyb a zkrátka se nesnesete v jedné domácnosti. I ten nebo ta, co vypadá jako ta osoba, která s vámi chce strávit život, může být ve výsledku zklamání. Ale nebojte, ne vždy. Je mnoho dlouholetých párů, kteří jsou do sebe zamilovaní se stejnou energií, jako na začátku na vztahu. Nikdy do vztahu nespěchejte, snažte se nejdříve toho druhého poznat, zda si sednete nebo ne.

děťátko

Nemusí se na nic spěchat a pokud to je ten pravý, tak už vůbec. Je lepší se neunáhlit, než pak být zklamaný se zlomený srdcem a důvěrou. Vztah plný lásky každému prospívá více než dost, dokud ovšem nejsou ve vztahu i pravidelné hádky, to pak daleko nepovede. Jestli jste svoji druhou polovičku už našli, važte si ji a dávejte najevo svoji lásku, je to potřeba více, než se zdá. Jste už na vše dva, tak se nebojte svěřit a nechat si poradit od někoho, kdo se ve vás vyzná více, než se vyzná kdokoliv jiný.