Moto

Zajímavé závody

Vlastníte nějaké auto? Já tedy ne i když můj sen byl, že jednoho dne budu vlastnit nějaké velké červené auto. No, červené. Myslím, že od toho jsem už upustila. Moje auto, které chci nemusí mít červenou barvu. A víte proč? Protože jsem vždycky chtěla takové auto, které bude opravdu velké a robustní, které bude umět jezdit i v nějakých výmolech a na špatné silnici. Jistě to znáte sami, že některé silnice jsou tak odporné a škaredé, že se na nich vůbec nedá jezdit. Pamatuji si, jak jsem jednou jela na obyčejném kole k babičce, a protože jsem to chtěla vzít zkratkou, tak jsem jela po staré silnici okolo lesa. Ani nechtějte vědět, jak jsem při té cestě na kole nadávala. Tak silnice byla opravdu děsná a všude samý velký výmol a ty díry!

Luxusní auta jsou sexy!

Určitě si myslím, že by se na ní i špatně chodilo pěšky. Natož jet na kole. A není výjimka, že byste poté škaredé silnici jeli nějakým novým autem. A takovým autem, které vůbec není k tomu přizpůsobené. To byste jistě nadávali. A proto si říkám, že díky našim českým silnicím, bych chtěla právě auto, které je velmi odolné. Takže jsem si řekla, že nejlepší auto pro mě by bylo opravdu nějaké terénní.

Muži milují auta.

A znáte nějaké terénní auto, které je červené? Já tedy ne, a proto jsem si řekla, že budu spokojená, pokud seženu levné terénní auto, které bude černé. To je alespoň praktické, protože na černém terénním autu nejde vidět vůbec špína. Sice v létě se v něm možná upeču, ale budu mít splněný sen. Navíc bych se v terénním autě mohla taky zúčastnit nějakých terénních moto závodů. A vás by to bavilo? Terénní závody jsou docela zajímavé. Dvakrát jsem je viděla a říkám si, že by to byl můj nový koníček. A myslím, že terénní auto moto závody ocení hlavně pánové, protože ti mají moc rádi adrenalinové sporty, takže nějakým terénním moto závodem je jistě velmi potěšíte. Nebo se mohou jenom dívat. To je taky velmi rozvášní.