Produkty

Skákat se vyplatí

Dostat se do pořádné fyzické kondice chvíli může trvat a také to často chce míz k dispozici i vhodné pomůcky, se kterými to jde přeci jen o něco snadněji.

Skákat se vyplatí

Pohyb by měl být nedílnou součástí harmonogramu každého člověk, ale žel tomu tak není. Spíše by se dalo říci, že lidé se obecně nepříliš mnoho hýbou, jelikož celé dny sedí buďto před monitory počítačů, případně si lebedí u televizí. To samozřejmě jednou za čas neškodí, ale pokud se to bude provozovat neustále každý den a zároveň se bude zapomínat na sportování, zcela automaticky to povede k rozvoji obezity a s ní související zdravotní potíže. Nechcete-li takto dopadnout, měli byste udělat se začít více hýbat a lépe jíst.

Používání trampolíny

Co se jídla týče, tam to není zase tak složité. Je třeba začít jíst více zeleniny, případně luštěnin a vynechávat příliš tučná či sladká jídla. Jak se ale správně hýbat, abyste během cvičení dokázali zhubnout? Ideální je provádět aktivity, které se dají ještě vcelku bez potíží udýchat, ale na druhou stranu se už během nich hodně zapotíte. Aktivity by pro vás měly zajímavé a zábavné. To může být třeba i používání moderních trampolín.

Pružiny od trampolíny

Pravidelnost je nezbytná

Trampolíny jsou brány většinovým obyvatelstvem spíše jako hračky pro děti než adekvátní cvičební nástroje. Je to hodně dáno tím, že se běžně instalují na dětská hřiště a zároveň se už příliš nepoužívají ve školních tělocvičnách. Nicméně ať je názor jakýkoliv, rozhodně se vyplatí používat trampolíny ke cvičení. Nejenže vás to zabaví, ale také zhubnete a zároveň ještě zvládnete posílit mnohé svalové partie, zejména pak nohy a střed těla. Aby byl efekt maximální, měli byste takto cvičit několikrát do týdne. Doporučuje se třikrát a více.

Správný model

V případě, že se rozhodnete pro koupi trampolíny, vyberte si vhodný model, který bude pro vás ten pravý. Každá relevantní verze by měla být dostatečně velká, abyste se na ni vlezli, měla by mít dostatečnou nosnost a rovněž disponovat i všemi bezpečnostními prvky jako jsou síť a kryt na pružiny. V případě špatné koupě v minulosti se tyto prvky dají obvykle objednat následně i zvlášť.