Nezařazené

Mikiny s vlastním potiskem ve stylu divů světa

Trička s potiskem se na ulici objevují poměrně často, s různými motivy, fotkami, nápisy – inteligentními, humornými, ale i trapnými a vulgárními. Méně častým jevem jsou mikiny s originálním potiskem, který si lidé vytváří sami. Není to přitom nic složitého, stačí mít nápad a svěřit jej profesionálům, kteří navrhnou patřičnou technologii potisku.

Sedm divů světa

Vyjmenovat sedm divů světa byste možná dokázali i zpaměti, ovšem dodnes se dochoval pouze jediný, a sice egyptské pyramidy. Pyramida je velmi zvláštní stavba, můžete ji vystavět na pláži z písku, anebo na zahradě ve formě přístřešku a přece bude každá z nich vyzařovat jisté kouzlo. Mít ji natištěnou na mikině můžete mít v podobě fotografií z různých koutů světa, např. z Egypta nebo z Peru, anebo tvar rovnostranného jehlanu namalujete podle vlastní fantazie, třeba v podobě vybroušeného polodrahokamu.

mikina s potiskem

Fotka partnera

Zamilované páry mají příležitost potiskem na mikině vyjádřit svou touhu a náklonnost k tomu druhému, kupříkladu větší či menší fotkou obličeje v kulatém rámečku. Jestliže to chcete udělat, výsledek bude excelentní především tehdy, vsadíte-li na černobílou fotografii, ovšem vytištěnou digitální tiskovou metodou. Vyzkoušejte a uvidíte, černobílé fotky mají své kouzlo a působí tak trochu i záhadně, tajemně a mysticky. Pro zamilovaného člověka je vždy jeho objekt zájmu osmým divem světa, takže svým způsobem nebudete od původní myšlenky „divů světa“ daleko.

dívka v mikině

Starověké symboly

Těch symbolů z doby mnoha tisíc let před naším letopočtem je mnoho, mezi nimi jsou však dodnes nejrozšířenější kruh Yin-Yang, symbol odstředivých a dostředivých sil a kruhové obrazce – mandaly. Při tisku mandal však buďte opatrní a nepřijímejte cizí vzory bez rozmyslu a vlastního pocitu (intuice), některé mohou být zavádějící a odebírat energii. Ideální je, když si mandalu na mikinu s vlastním potiskem Moje triko navrhnete dle svého jedinečného scénáře.